SZUM   MEDIALNY

SZUM   MEDIALNY  plus czterdzieści parę tysięcy odwiedzin tej strony

Nawet najgłośniejszy szum nie skruszy betonu.  Sto razy powtórzone kłamstwo staje się w Polsce prawdą.. Urzędnicy Gdańska pomimo zgody Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, miejskiej spółki odpowiedzialnej za wody Kanału Raduni i zgody na podłączenie wody i kanalizacji ..nie chcieli się zgodzić się dzierżawę dna pod lustrem wody!!!

Reportaż w TTV i „po za kamerą” wszystko się wyjaśniło: decyzja miasta jest negatywna bo..bo „źle piszę” o urzędnikach miejskich. A najlepsze, że w/g urzędnika: barka mieszkalna (w rejestrze jako dom mieszkalny) „ma pływać” , a nie stać podłączona do mediów ..bo nie jest mieszkaniem! To nie żart.. To jest „poziom” dyskusji w UM w Gdańsku.

http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/kto-chce-uziemic-barke,186339.html

Jestem zdumiony tym, że nikt nie potrafił zrozumieć szansy promocji (chyba że miastu zależy na promocji negatywnej) i zysków jakie mogła przynieść dla całego regionu.

PODZIĘKOWANIA:  dla dyrektora Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Gdańsku oraz dla dyrekcji i pracowników Pomorskiego Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Zatrudnieni tam urzędnicy nie tylko podejmują decyzje, ale co najważniejsze zawsze chcieli i potrafili mi pomóc. Uzyskiwałem potrzebne mi akty prawne wraz z obowiązującą interpretacją. Nie ..nie musiałem nawet czytać dokumentów bo potrafiono mi wszystko prosto wytłumaczyć.

Pisali i mówili o barce:

Radio Gdańsk, Radio ESKA, TTV, Superstacja TV, TVP Gdańsk, portale (natemat.pl i Onet.pl, gospodarkamorska.pl, trójmiasto.pl)

http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/chce-zamieszkac-na-barce-na-drodze-stoja-jednak-urzednicy/9mndbr

www.gospodarkamorska.pl/Administracja,Prawo/kanal-raduni-nie-dla-barek-gdzie-zacumuje-100-letnia-molendiep.html

http://natemat.pl/161367,chcial-mieszkac-na-zabytkowej-holenderskiej-barce-urzednicy-mowia-stanowcze-nie

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Czy-i-gdzie-w-Gdansku-zacumuje-pierwszy-dom-na-wodzie-n96441.html

Film nakręcony przez Radka Radziejewskiego: https://youtu.be/WUHng8gJd90 ..ale jednak nie będę korzystał z finansowania społecznościowego. To moja barka i sam za nią będę odpowiadał i..i finansowo..

W Mikołajki 6 grudnia na portalu TVN 24 pojawił się nowy artykuł, z załączonymi trzema wypowiedziami dotyczącymi barki MOLENDIEP

http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24-na-weekend/mieszkaja-na-wodzie-i-w-ziemiankach-kapitan-chce-na-barce-jest-problem,16,340

..i wiele innych mediów w Polsce i nawet zagranicą  ..ale, że efektu żadnego to nie przyniosło więc przestałem śledzić informacje o MOLENDIEP.

19 stycznia 2018 roku barka Molendiep została zwodowana na stawie znajdującym się na moim prywatnym terenie. Zapraszam na granicę Rewy i Mostów. Barkę można podziwiać pod adresem Mosty ul. Miłorząbowa 2